COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merkez Hacılar Meydanı Mahallesi'nde 97 m2 Depo

Bankadan 97m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6052
Metre Kare 97m2
Ada 1405
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Hacılar Meydanı Mahallesi Sadık Ahmet Caddesi Emin Apartmanı No:4/C Bodrum Kat Merkez/Amasya

Amasya Merkez Hacılar Meydanı Mahallesi'nde 97 m2 Depo

Açıklama

Ulaşım:  Taşınmaza için; ana arterlerden olan Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde güney yönünde ilerlenirken sağ kol üzerinde yer alan Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Kurtboğan Köprüsü geçilir ve 360 metre sonra sağdaki Sadık Ahmet Caddesine ve konu taşınmazın konumlandığı binaya ulaşılır. Taşınmazın merkezi konumu nedeniyle ulaşımı kolay olup, ulaşım yaya veya özel araçlar ile sağlanabilir niteliktedir.

Özellikler: Söz konusu 9 bağımsız bölüm numaralı depo, binanın bodrum katında, bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 97 m² kullanım alanlı depo hacminden oluşmaktadır. Taşınmazın girişi bina içerisinden, kat holünden sağlanmakta olup, cadde üzerinden müstakil girişi bulunmamaktadır.  Taşınmazın mevcut iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

 Taşınmazın bulunduğu bina, 597.00 m² yüz ölçümü büyüklüğüne sahip olan 1405 ada 2 nolu parsel üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, 3B yapı sınıfında ve ayrık nizamda inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlandığı binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Taşınmazın bina girişi sağ yan taraftan, doğu cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama, balkon korkulukları ise alüminyum profil malzemeden yapılmıştır.