Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Amasya Merkez Akbilek Mahallesinde 2+1 73 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 73m2

Özellikler

Tapu no 8694
Pafta 0
Ada 1894
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akbilek Mahallesi İsmail Hakkı Mumcu Caddesi No : 54 Bodrum Kat ­ Bağımsız Bölüm No : 1 Merkez / AMASYA

Açıklama

Ulaşım: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden itibaren batı yönünde Kemal Nehrozoğlu Caddesi üzerinde 575 metre ilerlenerek sola dönülür ve akabinde İsmail Hakkı Mumcu Caddesi üzerinde 350 metre ilerlenerek sağda konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge kentin büyümesine ve gelişmesine paralel olarak son yıllarda düzenli ve yeni binaların yer aldığı gelişen bölgede bulunmaktadır. Amasya’nın son yıllarda gelişme gösteren bölge içerisinde olması, altyapı sorununun olmaması bölgeye olan talebi olumlu yönde etkilemiştir. Çevrede yapı kalitesi yüksek yeni binalar inşa edilmiş ve edilmektedir. Şehir merkezinde konumlanan bu bölge kendi içerisinde bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Belediye alt yapısı tamamlanmış olup, taşınmaz ulaşım arteri üzerinde yer almaktadır.
Özellikler: Taşınmazın kuzey ve doğu olmak üzere 2 yöne cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz bodrum katta yer alan 1 
bağımsız bölüm no'lu mesken olup, taşınmaz bina girişine göre solda ve İsmail Hakkı Mumcu Caddesinden bakıldığında sağda yer almaktadır. Taşınmaz brüt 73 m2 alana sahip olup, antre, 2 oda, salon, mutfak, banyo/wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içerisine girilemediğinden dolayı taşınmazın iç mekan özellikleri hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. 
Taşınmaz 1894 Ada 1 Parsel 422,11 m2 arsa üzerine tek bloktan oluşan ana taşınmazın bodrum katında 
yer almaktadır. Ana gayrimenkul ayrık nizamda ve betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum,zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Bina genelinde toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama olup, bina girişi, bina içi ortak kullanım alanlarının zeminleri, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermer kaplamadır. Duvarları ve tavanları saten boya ile boyalıdır. Binanın dış cephesi antolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Binanın ısıtma sistemi ferdi sistem doğalgazlıdır.
Not: 22/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.