Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ağrı Merkez'de 51 m2 Depo

Bankadan 51m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 5484
Pafta -
Ada 159
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kalorifer
Kat Sayısı 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YAVUZ Mah. 19 MAYIS Cad. SAYILIR APT. 6 Apt. No: 15 / 2 MERKEZ / AĞRI UAVT KODU (2 NOLU DEPO): 2172754216

Açıklama

Ulaşım: Şehir merkezinde yer alan taşınmaza ulaşım için, Şehrin ana arterlerinden olan Vali Konağı caddesi üzerinden batı istikametinde ilerlerken sağ tarafta bulunan Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ni yaklaşık 215 metre geçtikten sonra sağ tarafta bulunan 19 Mayıs Caddesine dönülür. 19 Mayıs Caddesi üzerinden kuzey istikametinde yaklaşık 245 metre ilerledikten sonra sağ tarafta konumlu 15 kapı nolu taşınmaza ulaşılır.

ÖZellikler: Konu 1/28 arsa paylı, Bodrum kat 2 bağımsız bölüm no’lu Depo; Ağrı İl Tapu Müdürlüğü'nde mevcut mimari projesine göre yaklaşık brüt; 51 m2 kullanım alanına sahiptir. Binaya 19 Mayıs Caddesi üzerinden bakıldığında bodrum katta sağ ön tarafta yer almakta olup bina girişi yönünden bakıldığında bodrum kat sağ arka tarafta yer almaktadır. Gayrimenkul tercih edilen bir bölgede yer almakta olup her türlü alt yapı hizmetinden tam olarak faydalanabilmektedir.
Ana gayrimenkul çatı sistemi ahşap karkas üzeri galvanizli sac kaplı, binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe kaplamasıdır. Bina giriş kapısı alüminyum kapı, bina giriş sahanlığı granit mermerdir. Duvarlar ince alçı sıva üzeri saten boya ve merdiven basamakları ile sahanlıklar granit mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın ısıtma sistemi katı yakıtlı kat kaloriferlidir.


NO:90­ Tarihi:29/12/2010 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.