COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ağrı Merkez Abide'de 3+1 193 m2 Daire (No:21)

Şirketten 3 + 1 193m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 2408
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 193m2
Ada 548
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 18/02/2014
Ruhsat Tarihi 18/02/2014
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Açıklama

Açık Adres: Abide Mah., 623. Sokak, Sarı Konak Apartmanı, 21 no'lu Bağımsız Bölüm MERKEZ/AĞRI 

Ulaşım: Gayrimenkul; Ağrı ili, Merkez İlçesi, Erzurum Bulvarı'nın transit caddesi alt kısmında Abide Mahallesi sınırları içerisindedir. Mahalle içerisinden geçen 623. sokakta 12 no'lu parsel üzerinde inşa edilmiş yapıdır.

Özellikler: Binanın giriş cephesine göre sol kol cephede 5. normal katta yer alan dairedir. Onaylı mimari projeye göre daire; 3 adet oda, 1 salon, mutfak, 2 banyo, duş, wc, antre, 2 kiler ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Daire brüt 193 m² dir. Giriş kapısı çeliktir. Salon ve oda zeminleri ahşap parke kaplamalı olup, duvarlar saten alçı üzeri saten boyalı ve tavanlar plastik boyalıdır. Mutfakta yerler seramik, duvarlar saten boyalıdır. Tezgâh mermer dolaplar ahşap malzemedendir. Banyoda yerler ve duvarlar seramiktir. İç kapılar ahşap kaplama olup pencereleri PVC doğrama ve ısı camdır. Isınma merkezi sistem merkezi kaloriferlidir. Daire batı ve kuzey cephelidir.

Not: Şirket KDV'den muaftır, satışta + KDV çıkmayacaktır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir. 18.02.2014 tarih 50 belge numaralı yapı ruhsatı ile uyumlu yapı kullanma izin (iskan) belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.