COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ağrı Merkez Abide Mahallesinde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12268
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 368
Parsel 28
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ABİDE Mah. Endüstri Caddesi. SEMERKAT APT. Apt, No: 38/17 MERKEZ / AĞRI

Açıklama

ŞEHİR MERKEZİNDE, tercih edilen bölgede, Endüstri Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı kolay; 100. Yıl Parkı, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Batı İş Merkezi, Kız Meslek Lisesi ve Ağrı Öğretmen Evi çok yakın, 4 oda salon 175.00 m2, ARA KAT DAİRE

Ulaşım: Taşınmaz, Ağrı İli, Merkez ilçesi, Abide Mahallesi, Endüstri Caddesi , SEMERKAT APT. Apt, No: 38/17 adresinde konumlu olup 368 ada, 28 nolu parsel üstünde inşa edilmiş bodrum, zemin, asma kat, 5 normal katlı yapının 4. Normal katında konumlu 28 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşmak için, şehrin ana artel caddelerinden Endüstri Caddesi üzerinden batı istikametinde ilerlerken sol tarafta bulunan Ağrı Kız Meslek Lisesini yaklaşık 120 metre geçtikten sonra sağ tarafta bulunan 368 ada 28 parsel üzerinde inşa edilmiş 38 kapı nolu ana gayrimenkule ulaşım sağlanır. Bölgede taşınmazların güneyinde yer alan Endüstri Caddesi ana arterler olup ulaşım bu cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sürekli olarak sağlanmaktadır. Bölgede yapılaşma konut ve ticari fonksiyonlu olarak gelişmekte olup blok ve ayrık nizamlı 5-6 katlı yapılar şeklindedir. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Taşınmaz, konumu itibari ile 100. Yıl Parkı, Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Batı İş Merkezi, Yavuz Talebe Yurdu, Kız Meslek Lisesi, Ağrı Öğretmen Evi, Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım otobüs ve dolmuş ile sağlanmaktadır. Sosyoekonomik yönden orta/yüksek düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Bölge gelişmekte olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazların bulunduğu bölgeye ulaşım Endüstri Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.
Özellikler: 28 bağımsız bölüm no'lu mesken; Ağrı İl Tapu Müdürlüğü'nde mevcut onaylı mimari projesine göre 
yaklaşık brüt; 175,00 m², kullanım alanına sahiptir. Bina girişine göre 4. Kat ön tarafında yer alan mesken kuzey cephelidir. Onaylı mimari projesine göre; antre, hol, salon, 4 adet oda, mutfak, 1 banyo, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Kuzey cepheli balkona mutfaktan erişim sağlanmaktadır. İç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmaz, 1065,13m² yüzölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında ayrık nizamda bodrum, zemin, 
asma kat ve 5 normal katlı tek bloklu olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Endüstri Caddesi üzerinde yer almaktadır. Çatı sistemi ahşap karkas üzeri galvanizli sac kaplı binanın dış cephesi, ısı yalıtımlı dış cephe kaplama üzeri boya kaplı, bina giriş demir cam kapı, bina giriş sahanlığı, granit mermer, duvarlar ince alçı sıva üzeri saten boya ve merdiven basamak ve sahanlıklar granit mermer kaplı, duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalı olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina dahilinde bir adet asansör bulunmakta olup bölgenin çevre düzenlemesi devam etmektedir.
Not: 10/12/2012 yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.