0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Doğubeyazıt'ta Cadde Cepheli Depolu Dükkan

Bankadan 266m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17770
Metre Kare:
266m2
Ada:
48
Parsel:
59
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
27/12/2016
Bağımsız Bölüm:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftepınar Mahallesi Meryem Ana Caddesi Göktürk Apartmanı No: 89C Doğubayazıt/Ağrı

Uzman Görüşü

Taşınmazın Meryem Ana Caddesine cepheli olması, ilçe merkezine yakın konumlanması, yakın çevresinde Hacı Kemal Cami, Doğubayazıt Belediyesi, Ahmet Yesevi Camii'nin bulunması, bölgedeki ticari faaliyetli kulanım alanlarının gelişmiş olması ve ulaşımın rahatça sağlanabilmesi avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 

  • 3 nolu bağımsız bölümdür.
  • Tapu vasfı "DEPOLU DÜKKAN"dır.
  • Binanın bodrum+zemin katında yer almaktadır. 
  • Projesine göre bodrum kat 210 m2 + zemin kat: 56 m2 alanlı olup toplamda 266 m2 kullanım alanlıdır. 
  • Taşınmazın zemin katında yola bakan cephede dış cephe alüminyum çerçeveli dış kapı üzere otomatik kepenk sistemi ile kaplıdır. 
  • 5 yıllık yeni binada yer almaktadır.
  • Binada ısı yalıtımlı ve asansör mevcuttur.
  • Meryem Ana Caddesine cephelidir.
  • Ulaşımı kolaydır.

Taşınmaz Doğubayazıt ilçe merkezinin güneyinde yer almaktadır. Bölgedeki binaların zemin katları dükkan üst katları mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Hacı Kemal Cami, Doğubayazıt Belediyesi, Ahmet Yesevi Camii bulunmaktadır. 

Not: 27/12/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.