1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Doğubeyazıt İsmailoğulları Pasajı'nda 70 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 70m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17779
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 59
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 08/04/1997
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 105

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftepınar Mh. Belediye Cd. İsmailoğulları Pasajı NO:20 KAT:3 D:105 Doğubeyazıt/Ağrı

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Çiftepınar Mahallesi İsmailoğulları Pasajı 3. katta yer alan 105 bağımsız bölüm numaralı daire; salon, 2 oda, mutfak ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 70 m2 alanlıdır. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; bitişik nizamda, bodrum + zemin + 4 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Ana taşınmaz Belediye Caddesi üzende konumlu olup zemin ve 1. katı pasaj dükkanları olarak, 2. 3. ve 4. normal katları ise mesken olarak kullanılmaktadır. Ana taşınmazın zemin katta güneydoğu cephede 1 (Belediye Caddesi), kuzeydoğu cephede 2 (Büyük Ağrı Caddesi) pasaj girişi bulunmakta olup normal katlardaki meskenlere giriş güneydoğu cepheden verilmiştir. Ana taşınmaz zemin + 4 normal kattan oluşmakta olup zemin katında 1-55 nolu dükkanlar, 1. katta 56 nolu mesken ve 57-94 nolu dükkanlar, 2. katta 95-102 nolu meskenler, 3. katta 103-110 nolu meskenler, 4. katta 111-118 nolu meskenler olmak üzere toplam 118 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 1. kattaki 56 bb nolu mesken mimari projesinde ve mahallinde yer almamaktadır. Binanın çatısı, ahşap karkas üzerine sac çatılı; dış cephesi sıva üzeri boya kaplıdır. Bina merdiven basamakları mermer kaplı, duvarlar plastik boyalı ve tavan badanalı olup merdiven korkulukları ve giriş kapıları demir doğramadır. Taşınmaz %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahiptir. 

Ulaşım: Taşınmaz Ağrı ili, Doğubeyazıt ilçesi, Çiftepınar Mahallesi, Belediye Caddesi, No:20, Kat: 3, D:105 nolu meskendir. Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım arterlerinden Belediye Caddesi üzerinde konumludur. Taşınmaz şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yakın çevresi konut ve ticaret alanlarının faaliyet gösterdiği bir bölgedir. Taşınmaza özel ve toplu taşıma araçları ile ulaşılabilmektedir. Taşınmaza ulaşmak için Refik Başkaya Caddesi üzerinden güneydoğu yönde ilerlenirken güneybatı yönde bulunan Belediye Caddesi’ne sapılıp yaklaşık 390 m ilerledikten sonra sağ kol köşe başı konumlu binaya ulaşmak mümkündür. Taşınmazın yakın çevresinde cadde üzerinde ticaret + hizmet fonksiyonu, ara sokaklarda ise genel olarak konut fonksiyonlu kullanım söz konusudur. Taşınmazın yakın çevresinde Doğubeyazıt Belediyesi, Hasan Çoktin Cumhuriyet Ortaokulu, İnegöl Caddesi bulunmaktadır. Taşınmaz pasaj içerisinde konumludur. 

Not: 08/04/1997 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.