1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Doğubeyazıt Çiftepınar Mahallesi'nde 266 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 266m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17770
Metre Kare 266m2
Ada 48
Parsel 59
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 27/12/2016
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftepınar Mahallesi Meryem Ana Caddesi Göktürk Apartmanı No: 89C Doğubayazıt/Ağrı

Açıklama

Özellik: 3 nolu bağımsız bölüm binanın bodrum+zemin katında yer almaktadır. Mimari projesine göre bodrum kat 210 m2 + zemin kat: 56 m2 alanlı olup toplamda 266 m2 alanlıdır. Taşınmazın zemin katında yola bakan cephede dış cephe alüminyum çerçeveli dış kapı üzere otomatik kepenk sistemi ile kaplıdır. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Gayrimenkulün bulunduğu bina 5 yıllıktır. Bina bodrum + zemin + asma kat + 5 normal kat + teras kattan oluşmaktadır. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın bodrum katında 3-4-6 nolu bağımsız bölümlere ait depolar, sığınak, kazan dairesi, su deposu, zemin katında 9 adet dükkan ve bina girişi, asma katında 1-6-8 nolu dükkanlara ait asma katlar, 1.katında 10, 11, 12 nolu meskenler, 2 katında 13, 14, 15 nolu meskenler, 3. katında 16. 17. 18 nolu meskenler. 4 katında 19. 20. 21 nolu meskenler, 5 katında 22. 23. 24 nolu dubleks meskenler bulunmakta olup binada toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri sac kaplamadır. Bina dış cephesi isi yalıtımlı dış cephe kaplaması ile kaplıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadan yapılmıştır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul Çiftepınar Mahallesi, Meryem Ana Caddesi, Göktürk Apartmanı, No: 89C Doğubayazıt / Ağrı adresinde yer alan dükkandır. Taşınmazın bulunduğu bina Doğubayazıt ilçe merkezinin güneyinde yer almakta olup taşınmaza ulaşım için: ilçe merkezi olarak belirtilen Kaymakamlık Binasından güneydoğu yönünde Rıfkı Başkaya Caddesi üzerinde 300 m ilerledikten sonra sağ tarafta Meryem Ana Caddesine dönülür. Cadde üzerinde 530 m ilerledikten sonra sol tarafta taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz Meryem Ana Caddesine cephelidir. Bölgedeki binaların zemin katları dükkan üst katları mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Hacı Kemal Cami, Doğubayazıt Belediyesi, Ahmet Yesevi Camii bulunmaktadır. Mevkiye ulaşım kolaydır.

Not: 27/12/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.