1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Doğubeyazıt Çiftepınar Mahallesi'nde 12 m2 Daire

Bankadan 1 + 0 12m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17994
Oda Sayısı 1 + 0
Metre Kare 12m2
Ada 59
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 94

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftepınar Mh. Belediye Cd. İsmailoğulları Pasajı NO:20 KAT:2 D:94 Doğubeyazıt/Ağrı

Açıklama

Özellikler: 94 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın 2.katında yer almakta olup 12 m2 alanlı meskendir. Taşınmazın tapu vasfı meskendir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Ulaşım: Taşınmaz Ağrı ili, Doğubeyazıt ilçesi, Çiftepınar Mahallesi, Belediye Caddesi, No:20, Kat: 1, D:94 nolu dükkandır. Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım arterlerinden Belediye Caddesi üzerinde konumludur. Taşınmaz şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yakın çevresi konut ve ticaret alanlarının faaliyet gösterdiği bir bölgedir. Taşınmaza özel ve toplu taşıma araçları ile ulaşılabilmektedir. Taşınmaza ulaşmak için Refik Başkaya Caddesi üzerinden güneydoğu yönde ilerlenirken güneybatı yönde bulunan Belediye Caddesi’ne sapılıp yaklaşık 390 m ilerledikten sonra sağ kol köşe başı konumlu binaya ulaşmak mümkündür. Taşınmazın yakın çevresinde cadde üzerinde ticaret + hizmet fonksiyonu, ara sokaklarda ise genel olarak konut fonksiyonlu kullanım söz konusudur. Taşınmazın yakın çevresinde Doğubeyazıt Belediyesi, Hasan Çoktin Cumhuriyet Ortaokulu, İnegöl Caddesi bulunmaktadır. Taşınmaz pasaj içerisinde konumludur.

Not: Taşınmazın tapu vasfı meskendir, yerinde kullanım şekli farklı olabilir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.