1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağaoğlu My Town'da Yüksek Kira Getirili 75 m2 Dükkan

Bankadan 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16189
Metre Kare 75m2
Ada 654
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm D-13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

TAHTAKALE Mah. ABDİ İPEKÇİ Cad. AĞAOĞLU MY TOWN SİTESİ Sit. No: 4 /2 / 13 MERKEZ-MERKEZ / AVCILAR / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, gelişmekte olan bölgede yer alması, ulaşımın kolay olması, vitrin genişliğinin 8.8 metre olması, merkezi konumlu olması taşınmazın avantajlarıdır. 

Açıklama

AYLIK ORTALAMA 5.000 TL KİRA GETİRİLİ , EMSALLERİNE GÖRE UYGUN FİYATLI TİCARİ YATIRIM FIRSATI SİZLERİ BEKLİYOR

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Söz konusu taşınmaz  projesine göre zemin D-13 numaralı bağımsız bölüm olup 75 m2'dir. Bina girişi 1. Bodrumdan olduğundan, mahallinde 1. Katta konumlu olup, bina koridoruna cephelidir. Dükkana giriş bina dışından merdivenle sağlanmaktadır. 

38214,74 m² alanlı 654 ada 4 no.lu parsel üzerinde 6 adet konut ve 1 adet işyeri bloğu olmak üzere toplam 7 adet blok nizam konut+ticari amaçlı kullanılan yapı mevcuttur. Bu bloklar Ağaoğlu My Town Sitesi olarak anılmaktadır. Sitede güvenlik girişi, sosyal tesis, kapalı otopark, spor sahası, çocuk parkı, yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanları mevcut olup, site içinde araç ve yaya yolları ile bahçe düzenlemeleri tamamlanmıştır.

Ulaşım: İstanbul ili, Avcılar İlçesi, Tahtakale Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Ağaoğlu My Town Sitesi, No: 4/2, D Blok adresinde kain binanın zemin katında 13 no.lu işyeridir. Taşınmaz boştur. Bina, Abdi İpekçi Caddesi üzerinde yer almakta olup konum olarak, Tem otoyolu Ispartakule Gişelerine kuş uçuşu 400 m mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde toplu konut siteleri, Bizimevler 4 Sitesi, boş arsalar, işyerleri, Avrupa Konutları, okul gibi konut, ticari ve sosyal alanlar yer almaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup, toplu taşımayla ulaşım mümkündür.

Not: TEDAŞ'ın kira şerhi vardır. Aylık ortalama kira getirisi 5000 amorti süresi 12-13 yıldır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.