COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar Sülümenli'de 3.396m2 Akaryakıt LPG Satış ve Bakım İstasyonu İmarlı Arsa

Bankadan 3396m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13145
Metre Kare 3396m2
Ada 0
Parsel 3334
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Afyonkarahisar ili, Merkez ilçesi, Sülümenli Kasabası, Zafer Mahallesi, Gerenboğaz Mevkii 3334 parsel

Açıklama

Özellikler: Parsel geometri olarak yamuk bir yapıya sahiptir. Taşınmazlar topografik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Parselin imar paftasında yola cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı unsuru bulunmamaktadır.
Ulaşım: Afyonkarahisar Konya Yoluna yaklaşık 110 mt mesafede yer almaktadır. Taşınmaz Sülümenli Kasabası güneyinde kasaba merkezine yaklaşık 4 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle tuğla fabrikaları, boş arsaları, ekilip biçilen araziler, Afyon Şeker Fabrikası yer almaktadır. Afyonkarahisar Konya yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları, özel araçlar zirai araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Not Taşınmazın tapu vasfı arsa'dır. Akaryakıt LPG Satış ve Bakım İstasyonu İmarı vardır.Sülümenli Belediyesi İmar Müdürlüğünde yapılan incelemede ilgili parsellerden 3334 nolu parsel 1/1000 imar planı içerisinde parselin yaklaşık 1365 m² si Akaryakıt LPG Satış ve Bakım İstasyonu Emsal:0,50 Yençok: Serbest, 661,21 m² si Sanayi Alanı Emsal:0,50 Yençok: Serbesttir. Parselin yaklaşık 1370 m² sinin yola terk alanında kaldığı bilgisi öğrenilmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.