Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Afyonkarahisar İhsaniye'de 2+2 308 m2 Tripleks Mesken

Bankadan 2+2 308m2

Özellikler

Tapu no 5285
Pafta -
Ada 105
Parsel 86
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Arsa Yüzölçümü 3191

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YAYLABAĞI BELDESI, ESENTEPE MAHALLESI PINAR SOKAK KIRKPINAR TERMAL TATIL KÖYÜ NO:2/10 AFYONKARAHISAR

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için, Afyonkarahisar – Eskişehir – İhsaniye yol kavşağından Eskişehir istikametinde yaklaşık 370 m ilerde sağ tarafta bulunan imar yoluna girilir. Bu yol üzerinde yaklaşık 280m ilerde sol tarafta bulunan imar yoluna girilerek yaklaşık 80 m ilerde sağ tarafta taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılmış olur. 

Özellikler: Değerlemeye konu taşınmaz site girişine göre sol cephede konumlu kuzey cepheli 10 bb numaralı tripleks meskendir. Taşınmaz projesinde ve mahallen Zemin Kat 96 m2, 1. Kat 106 m2, teras kat 10 m2 olmak üzere 212 m2 kapalı alanlı olarak projelendirilmiş olup dışarıdan yapılan gözlemlerde teras katı 10m2 olarak projelendirilmiş ancak yerinde dışarıdan yapılan gözlemlerde teras kat 1. Kat ile aynı ölçü ve mimaride inşa edildiği düşünülmekte olup yaklaşık 308m2 alanlı olarak inşa edildiği tahmin edilmektedir. Taşınmazın zemin katı salon, mutfak, hol, wc, havuz ve 1 balkon, 1. Kat: 2 oda, salon, duş, antre ve 2 balkon, Teras kat: 1 oda, antre bölümleri olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Değerlemeye konusu taşınmazın içerisinde yer aldığı Kırkpınar Termal Villaları, 3190,92 m2 arsa içerisinde konumlu 12 adet bağımsız termal zemin + 1 katlı termal villadan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu site içerisinde çevre düzenlemesi yapılmış olup site girişinde güvenlik bulunmakta olup site içerisinde yollar kilitli parke kaplamalıdır. Site etrafı bahçe duvarı ile çevrili olup duvar üzeri demir doğram korkuluk ile çevrilidir.

Taşınmazın konumlu olduğu bölge genellikle termal apart daire ve villa amaçlı ve termal oteller, termal villalar şeklinde yapılaşmalar söz konusudur. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte termal villalar, termal apart daireler, Afyonkarahisar Eskişehir bulvarı gibi sosyal donatılar mevcuttur. İlçenin diğer ticari ve konutsal bölgelerine, yakın çevreden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölgede alt yapı tamdır ve Belediye hizmetlerinden tam istifade edilmektedir.

Not: 08/01/2002 tarihli yapı ruhsatı ve 06/12/2006 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.