1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar İhsaniye Şahinler Mahallesi'nde 2+1 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 89m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16436
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 89m2
Ada 51
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23/03/2016
Ruhsat Tarihi 14/05/2015
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahinler Mah.Atatürk Cad.No:23 bb: 3 İhsaniye/Afyonkarahisar

Açıklama

Özellikler: 3 bb numaralı taşınmaz 89 m2 2+1 bölümlü olup mesken vasıflı taşınmazdır. B blok 3. katta yer almaktadır. Binada asansör vardır.  Binanın dış cephesi mantolama üzeri silikonlu boyalı giriş kapısı, balkon ve merdiven korkuluklar demir doğramadan imal edilmiştir. Bina içi zeminler mermer kaplı, duvarlar alçı sıva üzeri boyalıdır. Taşınmazın bulunduğu binaya giriş zemin katta Atatürk Caddesi üzerinden sağlanmaktadır.

Taşınmaz, Afyonkarahisar İli, İhsaniye İlçesi Şahinler Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 23, Bağımsız bölüm No:3 posta adresli mesken vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz bölgenin ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi üzerinde yer almaktadır. Yakın çevrede genellikle komut + ticari amaçlı bodrum+ zemin+3-4 normal katı yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bina Atatürk Caddesi üzerinde yer alması sayesinde ulaşımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Bölge orta ve üst düzey gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Merkez Cami, İhsaniye Anadolu Lisesi, İhsaniye İmam Hatip O.O. bulunmaktadır. Taşınmazın içinde bulunduğu bina, 51 ada 9 parsel numaralı 103,45 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda betonarme karkas inşaat tarzında, zemin +4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas projesine göre bina tek blok olarak inşa edilmiştir. Tapu kayıtlarında ve projesinde 5 nolu bağımsız bölüm için A Giriş, 1,23,4 nohu bağımsız bölümler için B Giriş yazmaktadır. Parsel üzerinde tek blok bulunmakta olup toplam 5 adet bağımsız bölüm vardır. Taşınmazın bulunduğu binada zemin katta 5 nolu dükkan, 5 nolu dükkan enerji odası, 1. Katta 1 nolu mesken, 2. Katta 2 nolu mesken, 3. Katta 3 nolu mesken, 4. Katta 4 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Her katta 1 adet bağımsız bölüm vardır.

Ulaşım: Şahinler Mah. Atatürk Cad.No:23 bb:3 İhsaniye/Afyonkarahisar adresinde konumludur.

Not: 14/05/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 23/03/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.