1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar Dinar Göçerli Mahallesi'nde 6100 m2 Tarla

Bankadan 6100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17135
Metre Kare 6100m2
Ada 0
Parsel 385
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Göçerli Köyü Polat Mevkii, 385 parsel DİNAR / AFYONKARAHİSAR

Uzman Görüşü

Köy yerleşim alanın yakın konumda, çoğunlukla patates, pancar, yonca ve hububat üretilen tarımsal bölgede, geniş sulama imkanına ve düzgün arazi yapısına sahip 6100.00m² tarla olmasıyla avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: 385 PARSEL: Taşınmaz 6100.00m² yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir faaliyet ya da yapı bulunmamakta olup değerleme günü itibariyle taşınmazın halihazırda yeni ürün ekimi için hazırlandığı görülmüştür. Yamuk benzeri geometrik forma sahip olan parsel düz topoğrafik yapıya sahiptir. Parselin güneyinde 90 metre kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup diğer tüm cepheleri ise komşu parseller ile çevrilidir. Bölgede DSİ'ye ait basınçlı sulama sistemi sayesinde taşınabilir boru ile sulama imkanı bulunmaktadır. Söz konusu 384 ve 385 parseller birbirine bitişik durumda olup arasındaki sınırlar mahallinde kaldırılmıştır.

Ulaşım: Afyonkarahisar ili, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Polat Mevki, 385 parselde kayıtlı 1 adet ''Tarla'' vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz Dinar ilçe merkezine yaklaşık 45 km mesafede Göçerli Köyü sınırları içerisinde kalmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Dinar ilçe merkezinden hareket edip Denizli­ Afyon karayolunda Afyon istikametinde ilerlerken 8.km'de Afyon ­Keçiborlu ­Konya kavşağından Denizli­ Konya karayoluna sapılıp yaklaşık 16 km ilerleyip sola Haydarlı yoluna girilir, buradan yaklaşık 20 km daha devam edildiğinde Haydarlı beldesi yerleşim alanını geçtikten sonra Doğanlı köyü üzerinden Göçerli Köyüne ulaşılır, Göçerli köy yerleşim alanın yaklaşık 1 km doğusunda Polat mevkiinde konumlanan taşınmazlara ulaşılmaktadır. Ulaşım imkanları yeterli bir bölgede konumlu olup, taşınmaza ulaşım özel araçlar ve arazi araçlarıyla sağlanabilmektedir. Kadastral çap mahallinde aplike edilerek, görülen yerlerin tapu sicilindeki yerlere ait olduğu, aykırılık olmadığı görülmüştür. Taşınmazın yerinin doğruluğu tkgm.gov.tr online parsel sorgu sisteminden yapılan incelemeler suretiyle tespit edilmiştir. Bölgedeki taşınmazlar halihazırda genellikle boş vaziyette olup tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. Bölgede çoğunlukla patates, pancar, yonca ve hububat üretilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.