Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyon Erenler Mahallesi'nde 1+1 Ara Kat Daire

Bankadan 1 + 1 39m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18990
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
39m2
Ada:
114
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
27.07.2018
Ruhsat Tarihi:
01.06.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ERENLER MAH. 2765 SOK. NO: 7 / 4 MERKEZ / AFYONKARAHİSAR

Açıklama

Özellikler: Afyonkarahisar ili Merkez ilçesi Erenler Mahallesi konumlu 1. kat 4 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. Bina girişine göre solda konumludur. Projesine göre brüt 39 m2 olan taşınmaz 1 salon, 1 oda, mutfak, banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu binada asansör mevcuttur. Taşınmaz ‘minibüs yolu’ üzerinde yer almaktadır ve yakın çevresinde ‘öğrenci yurtları pansiyonları amaçlı apartmanlar’ bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde yurt olarak kullanılan ayrık nizamlı 5-6 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.