Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Afyon Bolvadin Yıldırım Mahallesinde 173 m2 4+1

Bankadan 4 + 1 173m2

Özellikler

Tapu no 8545
Pafta 19KIVA
Ada 992
Parsel 15
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yıldırım Mahallesi, Aydın Sokak No:6B Kat: 1 İç Kapı No:5, Uavt: 1410186397 Bolvadin /Afyonkarahisar

Açıklama

Ulaşım : Değerlemeye konu taşınmaz; Yıldırım Mahallesi, Aydın Sokak No:6B Kat: 1 İç Kapı No:5 Bolvadin / Afyonkarahisar posta adresinde konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu bölge genellikle eski ve yeni yapılaşmalar mevcuttur. Taşınmaza ulaşım için, bölgenin ana

arterlerinden olan Keresteciler Caddesi'nden Aydın Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 50 m. ilerlenir. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu Yüksel Apartmanı sağda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde? Mevlana Cami, Şht. Teğmen Muzaffer Gümüş Eğitim Uygulama
İlkokulu, Eski Otogar gibi sosyal donatılar mevcuttur. İlin diğer ticari ve konutsal bölgelerine, yakın çevreden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölgede alt yapı tamdır ve Belediye hizmetlerinden tam istifade edilmektedir.

Özellikler : Değerlemeye konu taşınmaz projesine göre B Blok, bina girişine göre sağ cephede 1. normal katta batı cepheli 5 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaz projesine göre 173m2 alanlı olup salon, 4 oda, mutfak, 2 banyo, wc, hol, antre, kiler ve 3 balkon bölümleri olarak projelendirilmiştir. Taşınmaz içerisine girilemediğinden iç mekan özellikleri tespit edilmemiştir.

Değerlemeye konusu taşınmazın içerisinde yer aldığı ana gayrimenkul, 1514,38m2 arsa içerisinde konumlu A ve B Blokları olmak üzere 2 bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı B Blok bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; 1 nolu mesken, sığınak, Zemin katında; 2 ve 3 nolu meskenler, 1.Normal katında; 4 ve 5 nolu meskenler 2. Normal katında 6 ve 7 nolu meskenler, 3. Normal katta 8 ve 9 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Bina girişi zemini, kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplamalı olup duvarları alçı üzeri saten boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunan taşınmazda ısınma doğalgaz kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Not : 06/03/2015 tarihli Yapı Kullanım İzin belgesi bulunmaktadır.