Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Adıyaman Kahta Atatürk'de 20 m2 Dükkan

Bankadan 20m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 5341
Pafta 0
Ada 307
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atatürk Mah. Mehmetçik Cad. No: 48 / 2 Kahta/ Adıyaman

Açıklama

Ulaşım: Kahta ilçe merkezinden Atatürk mahallesine gitmek için Mustafa Kemal Cd. yönünden Müslüm Yıldırım Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin, Atatürk Mahallesi konumunda 2006. Sokak hedefine gitmek için Mehmet Akif Caddesi, 4005. sokak, 4003. Sokak. ve 4001. Sokak rotasını izleyin.
Özellikler: Değerlemesi yapılan taşınmazın üzerinde bulunduğu bina 3 katlı betonarme bina olup, binanın zemin katında 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar ve 3 bağımsız bölüm numaralı mesken bulunmaktadır. 2 numaralı bağımsız bölüm olan dükkân yaklaşık 20 m2 alana sahiptir. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalıdır.

Dükkanın çevresinde Kahta Belediyesi, Mevcut Kaymakamlık Binası, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve çok sayıda irili ufaklı işyeri ile meskenler yer almaktadır. Dükkanın bulunduğu bölge 2,­3,­4 katlı eski ve yeni yapıların olduğu bir bölgedir. Yola cephesi olan dükkanın zemin katları tamamiyle iş yeri ,üst katları ise mesken olarak kullanılmaktadır. Dükkanın ulaşım imkanları kolay olup kamu kurum ve kuruluşlarına yaya mesafesindedir. Bölgenin alt yapısı ve çevre düzenlenmesi tamamlanmıştır.

Dükkanın üzerinde bulunduğu bina zemin + 2 katlı betonarme tarzda bir bina olup, 187,08 m2 arsa alana sahiptir. Binanın zemin katında 2 adet dükkan mevcuttur. Bina girişinden girildiğinde 4 ve 5 numaralı bb lere ulaşımı sağlayan kat merdiveninin projeye aykırı olarak tek kollu olarak inşaa edildiği görülmüştür. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Çatısı düz teras çatıdır.Bina girişi kuzeyden Mehmetçik caddesi üzerinden verilmiştir.

Geometrik olarak dikdörtgen şeklindedir.İmar durumu olarak Bitişik nizam 4 katlı konut imarlı alanda yer almaktadır. Taks:0,60 Kaks:2,40 olarak belirlenmiştir. Yapım yılı olarak 7 ­- 8 yıllık olup, proje, ruhsat ve yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.