Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Adıyaman Gölbaşı'nda 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 100m2

Özellikler

Tapu no 5234
Pafta 0
Ada 319
Parsel 9
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 223

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Zafer Caddesi Çıkmaz Sokak No: 27 Gölbaşı / ADIYAMAN

Açıklama

Ulaşım: Ulubatlı Hasan Caddesi ile Zafer Caddesinin kesiştiği noktadan doğu yönünde 270 metre ilerledikten sonra sağa dönerek taşınmazın bulunduğu sokağa girilir. Bu sokak üzerinden yaklaşık olarak 35 metre ilerledikten sonra solda konumlu ekspertiz konusu taşınmaza ulaşılır. 

Özellikler: Konu taşınmaz brüt 100 m2 kullanım alanlı olup 1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo bulunmaktadır.

Taşınmaz mahallen tek katlı betonarme yapı olarak inşa edilmiştir. Söz konusu taşınmaz yaklaşık 31­-40 yıllık bir yapı olduğu gözlemlenmiştir. Tek kattan oluşan yapıya ait dam alanı bulunmaktadır. Konu taşınmazın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup, giriş kapısı demir doğramadır .Genel olarak gayrimenkulde kullanılan malzeme ve işçilik seviyesi orta seviyededir.  

Taşınmazın çevresinde eğitim alanları, benzer özelliklere sahip konut binaları, semt parkları, dini tesis ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmakta olup, alt yapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. İlçe genelinde alt orta gelir grubu tarafından tercih edilen, 2 3 katlı müstakil evlerin yoğunluklu olduğu bir bölgedir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma ve özel araç ile rahat ulaşılabilmektedir.

Not: Konu taşınmazın resmi kurum araştırmaları yapılmış olup, Gölbaşı Belediyesi ve Gölbaşı Tapu Müdürlüğünde taşınmaza ait evraklara ulaşılamamıştır. Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemeye göre 100 m2 alanın paftaya işli olduğu bilgisi alınmıştır.