COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Yüreğir Havraniye Mahallesinde 410 m2 Bina

Şirketten 4 410m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 8212
Oda Sayısı 4
Metre Kare 410m2
Ada 0
Parsel 574
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 605

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Havraniye Mahallesi, 3 Sokak, No:1 Yüreğir/ADANA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, bölge ulaşım yollarından olan Geçitli Caddesi üzerinden güney istikametine ilerleyip sağa 3 Nolu Sokağa dönülür, yaklaşık 90 metre ilerleyip sol tarafta konu taşınmaz 574 parsele ulaşılır..Özel araç ve toplu taşıma araçları ile ulaşımı mümkündür. 

Özellikler: Yamuk formunda 605,00 m2 arsa üzerinde kargir ev ve avludur. Yüreğir Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğünde yapılan incelemede parsel üzerinde yer alan yapılarak ait herhangi bir resmi evrak bulunmamaktadır.Adana kadastro müdürlüğünde yapılan incelemede parsel üzerinde bila tarihli kadastral paftasına işli ~80 m2 alanlı yapı bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemede parsel üzerinde kadastral paftasına işli yapının yıkılarak yerine zemin+1 normal kat olmak üzere 2 kattan oluşan betonarme karkas bir yapı bulunmaktadır.Taşınmazın ekspertizi dışardan yapılması sebebiyle yerinde ölçüm yapılamamıştır. Yüreğir Belediyesi emlak servisinden alınan şifai bilgiye göre 1 adet 230 m2 alanlı mesken ve 1 adet 180 m2 alanlı mesken olmak üzere merdiven sahanlıkları dahil toplam 410 m2 alanlı yapı bulunmaktadır.Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır.

Not: Söz konusu taşınmaz 3. Arkeolojik sit alanı içerisinde olduğu ve Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu izin alınmak şartıyla yapı yapılabileceği bilgisi alınmıştır.