Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Adana Seyhan Aydınlar Mahallesinde 3+1 118 m2 Daire

Sahibinden 3 + 1 118m2

Özellikler

Tapu no 8338
Ada 11326
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

AYDINLAR Mah. Aydınlar Cad. Dostlar Apt. Bina No: 99 Kat:1 No:2 SEYHAN / ADANA

Açıklama

Ulaşım: Aydınlar Mahallesi yoğunlukların arttırılması ile birlikte çok katlı yapılaşmanın hız kazandığı mahallelerden biri olup, bölge genelinde 2 ila 3 katlı gecekondu tarzında yapılaşma yoğunluktadır. Alt ve üst yapı eksikleri bulunan bölgede kısa ve orta vadede yapı dokusunun yeni yoğunluğa bağlı olarak değişmesi beklenmemektedir. ana gayrimenkule ulaşım için, Seyhan İlçesi dahilinde Güney Kıyı Boyu Bulvarı üzerinde doğu istikamette ilerlenir. Yeşilevler Caddesi yol ayrımından önce sağa (güney) giden cadde Aydınlar Caddesine varılmış olunur. Bu cadde ile Güney Kıyı Boyu Bulvarının kesiştiği kavşağın güneybatı köşesinde taşınmaza ulaşılmış olur.

Özellikler: Konu taşınmaz bulunduğu binanın 1. normal katında ve bu katın batı tarafında (bina girişinin arka, merdiven çıkışının sağ, asansör çıkışının sol tarafında) bulunan 2 bağımsız bölüm nolu meskendir. Kuzey, güney, batı cepheli mesken 3 oda, 1 salon, açık mutfak, 2 banyo, wc ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmakta brüt 114 m2 alanlıdır. Fiilen 4 m2 lik yangın güvenlik holü giyinme odası olarak uygulanmış, güney balkonun bir kısmı yatak odası alanına dahil edilmiştir.Meskenin giriş kapısı çelik kapı, yer döşemeleri giriş hol ve koridorda seramik, odalar ve salonda laminat parke, duvarları alçı sıvalı saten boyalı, iç kapılar pres panel mobilya, pencereler pvc'dir. Mutfak dolapları mdf lam mobilya olan meskenin ıslak hacimlerde yer ve duvar döşemeleri seramik uygulanmıştır. Genel olarak iyi kalitede malzeme ve işçilikle tefriş edilmiş olduğu gözlenen mesken bakımlı durumdadır.

Konu taşınmazın da bulunduğu bina; 1.370,20 m2 11326 ada 6 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında, ayrık yapı nizamında 4/A yapı sınıfında Bodrum+Zemin+Asma+7 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binada toplam 16 adet bb mevcuttur. Asansörlü ve yangın merdivenli binanın mesken girişi doğu cephede olup giriş kapısı demir doğrama, yer döşemeleri seramik, merdiven sahanlıkları geniş ve aydınlık durumdadır. Bahçe duvarı ve bahçe tanzimi yapılmış olan binanın otopark alanları mevcuttur. Genel olarak iyi kalitede malzeme ve işçilikle inşa edilmiş olduğu gözlenen bina bakımlı durumdadır.

Not: 24.11.2017 tarih Yapı Kullanım İzni bulunmaktadır.