Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Adana Sarıçam Çarkıpare Mahallesinde 50 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 50m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8684
Ada 177
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çarkıpare Mahallesi Çatalan Caddesi Gülnar İnşaat Bina No:324/A Kat:1,2 No: 6 Sarıçam / ADANA

Açıklama

Ulaşım: Adana İli, Sarıçam İlçesi, Çarkıpare Mahallesi Çatalan Caddesi Gülnar İnşaat Bina No:324/A Kat:1,2 No: 6 posta adresinde bulunmaktadır. Ulaşım tarifi olarak; Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Çatalan Caddesi üzerinde bulunan Yeni Şehir Stadyum İnşaatının yaklaşık 500 mt güneyinde Shell Akaryakıt İstasyonunun doğu karşısında caddeye cepheli 2 Bloklu Gülnar İnşaat firması tarafından inşa edilen Sitenin 2B+Z+14 katlı A Blok’u değerlemeye konu taşınmazın bulunduğu binadır.

Özellikler:  Bulunduğu A Blok’un 2. normal katında ve bu katın kuzeybatı tarafında (bina girişinin sağ arka, merdiven ve asansör çıkışının karşı tarafında) bulunan meskendir. Tek güney cepheli mesken mimari projesine göre 1 oda, 1 salon, açık mutfak, banyo ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmakta brüt 50 m2 alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu site; 4.426,00 m2 parsel alanı üzerinde betonarme yapı tarzında, ayrık yapı nizamında 2 Bloklu olarak inşa edilmiştir. Parselin kuzey sınırına yakın konumda 2B+Z+14 normal katlı bina A Blok, parselin güney sınırına yakın konumda B+Z+14 normal katlı bina B Blok olarak tescil edilmiştir. Sitenin bahçe duvarı ve bahçe tanzimi ve yüzme havuzu uygulamaları başlamamış, planlanan otopark alanları yetersiz durumdadır. Genel olarak iyi kalitede malzeme ve işçilikle inşa edilmiş olduğu gözlenen sitenin yeni ve ana caddeye cepheli olması avantajdır. Taşınmazın da bulunduğu A Blok’un 2. Bodrum katında 9 adet işyeri eki (55bb...63bb. Eklentileri), 1. Bodrum katında9 adet işyeri (55bb...63bb.), hidrofor ve otopark, 9 adet zemin kat işyerleri eklentileri (55bb...63bb. Eklentileri), bina girişi, 1 ve 13. Katlar arası 4’er adet mesken (1bb....54bb.), 14. Katında 2 adet mesken dubleks eki (53bb, 54bb. Eklentileri) olmak üzere binada toplam 63 adet bb. Mevcuttur. Çift asansörlü ve yangın merdivenli binanın mesken girişi zemin kat doğu cephede olup yer döşemeleri seramik, merdiven sahanlıkları geniş ve aydınlık durumdadır. Kot farkı olması nedeni ile batı cephede 1. Bodrum kat zemin kat konumunda, zemin kat 1. Kat konumundadır. Binanın tüm ortak alanlarında imalatların tamamlanmış olduğu gözlenmiştir.

Not: 11/02/2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.