0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Sarıçam Bayram Hacılı Mahallesi'nde 3+1 137 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 137m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15401
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
137m2
Ada:
219
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
23/01/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BAYRAM HACILI Mah. 1335 Sok. MUSTAFA TUNCEL SITESI Apt. No: 6 B Blok D / 1 MERKEZ-MERKEZ / SARIÇAM / ADANA

Uzman Görüşü

Göl manzaralı olması, ulaşım imkanlarının iyi olması ve site içerisinde yer alması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik : 1 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının B blok  bodrum+zemin katında, bina girişine göre yan cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre bodrum kat 68 m2 kullanım alanına sahip olup, hol + 1 oda + 1 salon + mutfak + 1 wc + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. zemin kat ise 69 m² kullanım alanlı olup hol + 2 oda + 2 banyo + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu site 11 adet bloktan (A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, N, 0) oluşmakta olup her blokta 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu B blok parselin güneydoğu yönünden kuzeybatı yönüne doğru 3. sırada yer almaktadır Bina girişi zemin kattan ve batı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu sitenin çevre düzenlemesinin yapılmadığı, site içerisinde oturumun olmadığı bilinmektedir. Ana binanın dış kapısı henüz yoktur.

Ulaşım: Taşınmaz ;Adana ili, Sarıçam ilçesi, Bayram Hacılı Mahallesi, 1335 Sokak, Mustafa Tuncel Sitesi Apt., No:6B/1, posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Çukurova Üniversitesi Kampüs giriş Kavşağından başlanarak Hekimköy Bulvarı üzerinden devam edilerek 2,18 km ilerlenince kavşaktan sola Menekşe mahalle yoluna dönülür. Bu yol üzerinden devam edilerek ilk yol ayrımından sağa dönülür ve yaklaşık 1,2 km ilerlenince sola dönülür. Bu yol üzerinden yaklaşık 3,85 km devam edilerek sola 1335 nolu sokağa girilir. Sokak üzerinden 210 m ilerlenince taşınmazında konumlu olduğu Mustafa Tuncel Sitesine ulaşım sağlanır. Taşınmaz 1335 sokak üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde site tarzı villalar, boş arsalar ve müstakil yapılar bulunmaktadır. 

Not: 23/01/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.