COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Kozan Şevkiye Mahallesi Flora Park Sitesinde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11536
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 1011
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 13
Bağımsız Bölüm C Blok 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şevkiye Mahallesi, 1118 Sokak, Florapark Evleri Sitesi, C Blok, No: 13C / 28 ( B.B. No: 28 ) Kozan / ADANA

Adana Kozan Şevkiye Mahallesi Flora Park Sitesinde 3+1 145 m2 Daire

Açıklama

Özellikler:  Gayrimenkul, projesine göre bulunduğu ana binanın(C Blok) 13. normal katında, zemin kat kuzeydoğu cepheden sağlanmakta olan blok girişine göre sağ yan cephede, kuzey-güney-batı cepheli konumlanmaktadır. Gayrimenkul; projesinde ve yerinde antre, hol, salon, mutfak, 3 oda, banyo, duş, WC, balkon ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Gayrimenkul, projesinde ve yerinde brüt 145 m² alanlıdır. Dairede ıslak zeminlerde seramik, diğer zeminlerde laminat parke malzeme kullanılmıştır. Duvarlarda saten boya, tavanlarda tavan boyası ve kartonpiyer kullanılmıştır. Kapılar panel olup pencereler PVC doğramalıdır. Banyoda duşakabin, klozet ve dolaplı lavabo şeklindedir. Mutfakta hazır mutfak kullanılmış olup tezgah üzeri granittir. Daire dış kapısı çelik kapıdır. Konu gayrimenkulün hali hazırda doğa manzararalıdır. 
Gayrimenkul parseli yerleşkesinde A. B ve C olmak üzere üç blok konumlanmaktadır. Rapor konusu gayrimenkulün yer aldığı C blok bina vaziyet planına 
uygun şekilde inşa edildiği görülmüştür. Konu gayrimenkulün yer aldığı C blok bina: bodrum + zemin + 13 normal kat olmak üzere toplam 15 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve hidrofor-su deposu bölümü, zemin katında kuzeydoğu cepheden sağlanan blok girişi ve 2 adet daire bulunmaktadır. Normal katlarda her katta 2'şer adet olmak üzere binada toplam 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boya ile boyanmıştır. Binada iki adet asansör bulunmaktadır. Siteye ait bahçe düzenli olup gerekli peyzaj çalışmalarının tam olduğu görülmüştür. 
Ulaşım:  Kozan Hal mevkii başlangıç noktası alınarak, bu alan önünden geçen Tufanbeyli Bulvarı boyunca kuzeydoğu yönlü yaklaşık 2.3 km. kadar takip edilir ve sağa 118 Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde 
doğu yönlü yaklaşık 150 m. takip edilir ve konu gayrimenkulün yer aldığı bloklara ulaşım  tamamlanmış olur. Konu gayrimenkule özel araçlar ve toplu taşıma ile ulaşım sağlanılmaktadır. Konu gayrimenkulün yer aldığı ġevkiye Mahallesi, Kozan ilçesi merkez mahallelerindendir. Taşınmazın yakın çevresinde Kozan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kozan Sağlık Meslek Lisesi ve Kozan şehir Stadyumu yerleşkeleri bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde yapılaşma genellikle çok katlı apartman tipi konut ağırlıklıdır. Taşınmazın çevresi daha çok konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgede bina yapılaşması devam etmektedir. İlçe merkezinde ekonomik hayatın temelini küçük esnaf oluştururken ana arterler ve ilçe çevresinde ticaret alanları yoğunluk göstermektedir.
Not: 10.11.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.