0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana İmamoğlu Köyü'nde 160 m2 Bina

Şirketten 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18796
Metre Kare:
160m2
Ada:
0
Parsel:
3083
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah. 492 Sk. No:5 İmamoğlu / Adana

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşım sorunu bulunmaması avantjıdır.

Açıklama

Özellikler: Tapuda Adana İli, İmamoğlu İlçesi, İmamoğlu Mahallesi, 426 m² yüzölçümlü 3083 nolu parselde kayıtlı "Ev ve Arsa" nitelikli olan ve halihazırda üzerinde tek zemin katlı bina bulunan taşınmazdır. Taşınmaz yamuk forumunda ve düz bir arazi yapısına sahiptir. Hâlihazırda parsel üzerinde, tek katlı betonarme yapı, ön doğu kısımda oldukça basit malzeme ile inşa edilmiş olan dükkân tarzı yapı ve sundurma yapılar bulunmaktadır. Parsel üzerindeki tek katlı betonarme yapının yaklaşık 160 m² alanı olduğu tahmin edilmektedir. 

İmamoğlu belediyesinden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz 02.10.2013 tarihli uygulama imar planına göre batısındaki sokağa yaklaşık 19m²’lik terki olduğu belirtilmiştir. Taşınmaz Ayrık Nizam 3 kata imarlı konut alanı dahilinde kalmakta olduğu şifahi bilgisi edinilmiştir. 

Taşınmazın bulunduğu bölgede çok sayıda 1-3 katlı eski binalardan oluşan düzensiz bir yapılaşma hâkimdir. Bölgenin yapılaşması eski olup mevcut yolların birçoğunun bakımsız olduğu gözlenmiştir. Bölgenin ticari potansiyeli taşınmazın yakın batısında bulunan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yoğunlaşmakta ise de ihtiyaca cevap verecek az sayıda dükkân mevcut olup genel ticari hareketlilik atölye ve benzeri imalathanelerden ibarettir. Bölgenin ilçe girişini ana arterine yakın olması nedeni ile ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

Not: Taşınmaz üzerinde bulunan yapının iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı "Ev ve Arsa" niteliğinde olsa da kadastro paftasına işli herhangi bir yapı bilgisi bulunmamaktadır.  Bina yaşı temsili olarak yazılmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.