COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Çukurova Karslılar Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 320m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11807
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 320m2
Ada 8161
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 3
Arsa Yüzölçümü 690

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Adana ili Çukurova İlçesi Karslılar Mahallesi 8161 ada 16 parsel

Adana Çukurova Karslılar Mahallesinde Dubleks Daire

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, parselin güneydoğu kanadında, güneyden kuzeye doğru sayıldığında 2. sırada yer almaktadır Taşınmazın bağımsız girişi bulunmakta olup güney cepheden ve zemin kat seviyesinden erişim sağlanmaktadır. Taşınmaz bodrum, zemin, 1 normal ve çatı kat olmak üzere 4 kattan oluşmakta olup, coğrafi olarak tüm yönlere cephelidir. Taşınmazın incelenmiş olan onaylı mimari projesine göre bodrum katta sığınak depo. jimnastik. hizmetçi odası wc ve lavabo kısımlarından oluşmakta olup 75 m2 alanlı zemin katında, giriş, hol, salon oturma, mutfak, wc ve lavabo kısımlarından oluşmakta olup 100 m2 (30,98 m2 Teras) alanlı, 1. normal katta 4 oda, soyunma, banyo, duş ve 2 balkon kısımlarından oluşmakta olup 145 m2 alanlı, olmak üzere toplam brüt 320 m2 kullanım alanlıdır. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Ana taşınmaz 5.222,00 m2 yüz ölçümlü 8161 ada 16 parselde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı 8161 ada 16 parsel üzerinde yatay kat irtifakı kurulmuş olup 3/A yapı sınıfında, betonarme tarzda 22 bağımsız bölüm olarak planlanmıştır. Her biri bodrum, zemin, 1 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır. Site etrafı betonarme duvar üzeri çelik korkuluklarla çevrili olup, sitede kapalı otopark, açık otopark, spor salonu, fitness, açık havuz, kamelya alanı, oyun alan ve güvenlik hizmetleri bulunmaktadır. 
Ulaşım: Çukurova ilçesi kuzey doğusunda bulunan Karslılar mahallesinde yer almaktadır. Taşınmaz konum olarak şehrin ana ulaşım arterlerinden Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Taşınmaza Süleyman Demirel Bulvarı Turgut Özal Bulvarı ve Kenan Evren Bulvarına yalan konumlu olmakta ile beraber bu arterlerden farklı ulaşım güzergahları oluşturulabilmektedir. Bölge halkı ihtiyaçlarını Turgut Özal Bulvarı ve Kenan Evren Bulvarı üzerinde yer alan ulusal ve uluslararası iş yerlerinden kolaylıkla sağlayabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu Karslılar Mahallesi gelişimini tamamlamış, orta ve üst gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmazın çevresi imar düzenlemesi sonrası inşa edilmiş O -10 yaş aralığında 3- 4 katlı tek blok yapılar ve villa tipi lüks siteler yer almaktadır. Bölgede yer alan yapıların tüm katları mesken amaçlı kullanılmaktadır. Bölgede fiziki altyapı tamamlanmıştır.