COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adana Ceyhan Namık Kemal Mahallesinde Depo

Bankadan 82m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9589
Metre Kare 82m2
Ada 1391
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

NAMIK KEMAL Mah. 51 Sok. No: 21 / B2 CEYHAN / ADANA -2693842524

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz bölgenin ana arterlerinden olan Uğur Mumcu Bulvarı kullanılmaktadır. Ay yıldız Bey Caddesi ile Uğur Mumcu Caddesinin kesiştiği noktadan kuzey yönünde yaklaşık olarak 300 m ilerledikten sonra sağa 58. Sokağa girilir. Yaklaşık 70 m ilerledikten sonra sağa 51. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde 35 m ilerledikten sonra solda yer alan ana yapıya ulaşım sağlanır.Taşınmaza Uğur Mumcu Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Yakın çevresinde Çukurova Üniversitesi Ceyhan MYO, Halil Çiftçi Anadolu Lisesi ve benzer nitelikte konut kullanımlı yapılar bulunmaktadır.
Özellikler:Taşınmaz yaklaşık 82 m2 kullanım alanına sahip olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmaz inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Taşınmazın bulunduğu ana yapı, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum + zemin + 4 normal kat olarak bulunmaktadır. Girişi 51. Sokak cephe hattına göre sol yan (kuzey) cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyalıdır. Giriş kapısı demir doğrama, iç 
zeminler giriş ve sahanlıklarda seramik kaplı, merdiven korkulukları ile alüminyum doğramadır.
Not: 18/09/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.