Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tapu.com Blog Blog Ana Sayfa

Mutlu Müşteri Kadar Büyük Bir Doping Olamaz!

Haberler

Tapu.com’da son dönemde yaptığımız gayrimenkul satışlarından İstanbul Tuzla’daki bu konutu Tapu.com aracılığıyla satın alan müşterimiz Volkan Han’dan aldığımız teşekkür mektubu bize hem moral hem de enerji verdi. Gerçekten mutlu müşteri kadar insanın işine canla başla sarılmasını sağlayan başka bir doping yok!

Kendisi mektubunu bizimle paylaştıktan sonra bizi kırmayarak mektubu video halinde sunmamıza da izin verdi. Volkan Bey’e mektubu için çok teşekkür ediyorum. Umarım Volkan Bey’in dediği gibi daha birçok aileyi de hayallerindeki tapuyla buluşturabiliriz.

Emre Erşahin.

———

Merhaba,

İnternet sitenizle bir rastlantı eseri tanıştım. İstanbul Tuzla’da ev almayı düşündüğüm bir site vardı, sitenin adı ile internette arama yaptığımda sitenizle karşılaştım. Aradığım sitede bir daire satıyordunuz. Sitenize üyeliğimi yaparak almak istediğim ev için teklifimi yaptım. Bu aşamadan sonra Emre Bey hemen telefonla tarafıma dönüş yaparak, firmanız hakkında ve sürecin nasıl işleyeceği konusunda tarafıma ayrıntılı bilgilendirme yaptı ve sürecin her anında destek verdi, aynı zamanda Başak Hanım’da yine sürecin her aşamasında tüm gelişmelerle ilgili bizi bilgilendirdi.

İstediğimiz her an her konuda kendilerine cep telefonlarından ulaşabildik ve ihtiyacımız olan tüm bilgileri fazlasıyla ve çok kolay bir şekilde edinebildik. Kendileri hayal ettiğimiz evi çok rahat bir şekilde ve çok iyi koşullarda almamıza vesile oldular. Sitenize ve özellikle Emre Bey ve Başak Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Aldığım evin İstanbul’daki ilk satışınız olduğunu öğrendim bu da beni çok mutlu etti. Çalışanlarınız işini o kadar çok severek yapıyor ki ve o kadar güzel bir sistem kurmuşsunuz ki eminim binlerce satışın ilk halkası olacağız. Hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum. Bizim gibi daha birçok aileyi hayallerine kavuşturmanızı diliyorum.

İyi çalışmalar,

Volkan Han