Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tapu.com Blog Blog Ana Sayfa

0 850 532 82 78 – Tapu.com Çağrı Merkezi

Tapu 101

Gayrimenkul satışına yeni bir soluk getiren tapu.com, değerleme (ekspertiz) raporlu gayrimenkulleri satışa sunmaktadır. Değerleme (ekspertiz) raporu, SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanmaktadır.

Bir değerleme raporunda, ilgili gayrimenkule ait, iç dış özellikler, belediye ve yetkili kurumlardan doğrulanmış yasal durum ve değerleme sırasında çekilmiş fotoğraflar yer almaktadır.

Bu detaylı çalışma sayesinde, gayrimenkullerin gerçek değeri belirlenmektedir.

Bankadan satılık gayrimenkuller de dahil olmak üzere, tapu.com’da listelenmekte olan gayrimenkuller için tek satış yetkilisi tapu.com’dur.

Siz de, tapu.com satışa sunulan gayrimenkuller arasında beğendikleriniz olursa tapu.com çağrı merkezini arayarak ek sorularınız varsa yanıt alabilir, gayrimenkulü gezmek ve yerinde görmek için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Tapu.com çağrı merkezi – 0 850 532 82 78

Tapu.com çağrı merkezi hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak;

  • Satışta olan tapularımız hakkında detaylı bilgi alabilir, dilerseniz yerinde görmek üzere randevu talebi oluşturabilirsiniz.
  • Tapunuzu değerinde satışa sunmak üzere değerleme uzmanı ile görüşebilir, sistemimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmadan tapunuzu satışa sunabilirsiniz.
  • Sistemimiz üzerinden satın aldığınız tapunuzun devir işlemlerini takip edebilir, müşteri ilişkileri yöneticilerimiz ile sürecinizi birebir yönetebilirsiniz.