"Giresun Merkez Merkezköyler Satılık Arsa" 1 sonuç


"Giresun Merkez Merkezköyler Satılık Arsa" 1 sonuç

Filtrele
Konum
Merkezköyler ×
Fiyat Aralığı
Alan
Satıcı Bilgisi
Diğer Özellikler
Giresun Tekke Köyünde 19,035 m2 Fındık Bahçesi

Giresun Tekke Köyünde 19,035 m2 Fındık Bahçesi

Giresun / Merkez - Bağ & Bahçe

19035m2 Tahliye Edilmemiş

Tapu.com arsa kategorisi içerisinde, tarlalar, imarlı arsalar ve bağ bahçe türünde gayrimenkulleri bulabilirsiniz. Listelenmekte olan tüm arsaların harita üzerinde tam konumlarını, ada - parsel bilgilerini bulabilirsiniz. Listelenmekte olan arsaları dilerseniz yerinde inceleyebilir, ekspertiz (değerleme) raporunda yer alan tüm detayları tapu.com'da bulabilirsiniz. 

Bankadan satılık arsalar içerisinde arama yapabilir, dilerseniz sistemimiz üzerinden teklifinizi oluşturabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular varsa, hem beğendiğiniz gayrimenkul hakkında detaylı bilgi almak hem de sistemimizi yakından tanımak isterseniz hafta içi her gün 09:00 18:00 saatleri arasında 0 850 532 82 78 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

tapu.com'da satılan tüm gayrimenkuller, SPK lisanslı değerleme uzmanları (eksper) tarafından hazırlanmış değerleme (ekspertiz) raporuna sahiptir. Bankadan satılık gayrimenkuller de dahil olmak üzere, tapu.com'da listelenmekte olan gayrimenkuller için tek satış yetkilisi tapu.com'dur.